Rieker polokozačky 52522-33 červená

Barva
červená
Zateplené

• , zakoupeno v ObuvZóna.cz

• Pohodlné boty, navíc zajímavé. Podobné mám už mnoho let a nikdy jsem nelitovala. Nyní už budou sloužit na chalupě. RIEKER je vlastně skoro jediná značka, které jsem věrná velmi mnoho let. Opravdu nezklame, to mi věřte.

Nevýhoda prostě NEEXISTUJE.

bez podpatku
Barva
červená
Zateplené

Pohodlné kotníkové boty, ve kterých projdete všedními dny. Červená barva je "třešničkou" těchto bot, které směle můžete přidat do sbírky kvalitních a pohodlných bot.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v ObuvZóna.cz